WAŻNE INFORMACJE NT KOLONI

Dariusz Jaworek

Najważniejsze informacje dotyczące wyjazdu na kolonię Brenna 2019

– WYJAZD o godz. 10.00 23 czerwca (niedziela) sprzed SP 32 ul. Wrzosowa 14 44-113 Gliwice - Łabędy
Nasz przewoźnik to firma JOMAR www.jomarbus.pl
Bardzo prosimy o podanie wszystkim dzieciom cierpiącym na chorobę lokomocyjną na godzinę przed wyjazdem Aviomarinu, lub innego podobnie działającego środka, oraz zabezpieczenie odpowiedniej ilości tabletek na wycieczki autokarowe ...
Na czas podróży i pobytu na kolonii prosimy o nie dawanie dzieciom napojów gazowanych, czipsów lub innych podobnych produktów.
Kieszonkowe w banknotach 10 złotowych w opisanych kopertach proszę przekazać na zbiórce p.Darkowi
Wszystkie lekarstwa w saszetce (torebce) z opisanym sposobem podawania należy przekazać p. Ani - Dzieci w trakcie trwania kolonii nie posiadają przy sobie lekarstw.
Telefon komórkowy nie będzie potrzebny dziecku , bo zawsze można zadzwonić do wychowawców ; p.Darek 602 642 174 p.Kasia 606 677 066 p.Ania 693 761 170, a my przekażemy telefon dziecku.
Jeżeli chcecie jednak zadzwonić do swojej pociechy, proszę róbcie to w godzinach odpoczynku po obiedzie w godzinach 14-15. Bardzo proszę nie dzwonić wieczorem !!!!!!!!!!
Wzorem lat poprzednich nie przewidujemy żadnych odwiedzin w połowie turnusu
Wracamy 7 lipca , wyjazd po śniadanku.
Prosimy o spakowanie ;
Butki do chodzenia po ośrodku, klapki na basen, 2 pary kąpielówek lub strojów pływackich, czepek, 2 ręczniki nie za grube ( stroje i ręczniki prosimy podpisać na metce), krem do opalania z filtrem i po opalaniu, cienkiej kurtki przeciwdeszczowej z kapturem, wygodnych adidasków na wycieczki piesze, bucików do wody ( rzeka Brenica), małego plecaczka, pidżamkę i kosmetyki do higieny osobistej, no i może czegoś na bal przebierańców. Bardzo Prosimy o nie pakowanie 3 SWETERKÓW, 20 KOSZULEK, 4 PAR SPODNI, 2 DRESÓW, Bardzo proszę aby dzieci jadące na kolonię były w trakcie pakowania walizek i wiedziały które rzeczy są ich ;-) , ewentualnie podpisanie ich ;-) Koszulki Sport-Relaksowe z minionych wyjazdów mile widziane. Dla uczestnika z największą ilością w/w NAGRODA !!!! Za sprzęt elektroniczny typu (MP3,tel. kom. aparaty fot. i inne) nie ponosimy odpowiedzialności ! Prosimy nie dawać ich dzieciom !
Zdjęcia będą robione przez nas i dostaną Państwo zdjęcia po kolonii
Do zobaczenia na zbiórce
Pozdrawiam Dariusz Jaworek
p.s. w razie pytań dotyczących wyjazdu proszę dzwonić 602 642 174